| MayhemChimera a întrebat:

Hei.Ofer funda pentru cel mai folositor raspuns. Vreau să îmi cumpăr un tricou de pe maniac music,dar am auzit ca mărimile nu corespund.Îmi poate spune cineva în ce mod nu corespund,de exemplu, L vine ca un M sau ca un XL?

1 răspuns:
| DIDIDEA a răspuns:

Eu cumpar orice doar de pe SHEIN exista si aplicatie. Primesti puncte daca intri in fiecare zi ca sa le strangi iar acele puncte le poti folosi ca reducere la cumparaturile pe care le faci in schimb mai castigi si cupoane. Ai si produse la 1 Euro sunt si unele pe gratis dar este totul pus pe cronometru. Daca reusesti sa le cumperi inainte sa expire minutele ai mare noroc ca o sa cumperi lucruri scumpe la un pret super tare.