| BlackOutCRYS a întrebat:

Salut, doresc sa stiu si stiu si eu ce taxe se percep de Posta Romana cand comand ceva. Eu vreau sa comand un tricou pe un site si nu stiu taxele ce se adauga, siteul find Maniac Music.

Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Cella a răspuns:

Eu comand de obicei carti. ultima oara am platit 9 lei. atunci cand tu comanzi pe net sunt diferite moduri prin care poti primimi coletul adica posta romana(8lei-9lei) care ajunge ma greu sau fan curier cu 12lei si altele.Fiecare site din cate stiu eu iti arata cat costa fiecare transport.Incearca sa finalizezi comanda chiar daca nu cumperi si vezi cat te ajunge cu tot cu transport in factura de plata.

Ciuslove struck

2 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Maxim 10ron

| Zeekee a răspuns:

Din cate imi aduc eu aminte, cand am cumparat un telefon mobil de pe Okazii, taxa de transport la posta romana a fost doar de 10 ron ^^ (btw este 10 ron oriunde in tara, asa ca bafta)