| Summer43vr a întrebat:

Hei. parul meu e saten deschis si as vrea sa imi fac suvite sau ceva de genul, dar nu cu vopsea. ce imi recomandati? nuantatorul ajuta? ce culoare as putea folosi ca sa se observe frumos in par? mersi mult:* funda

Răspuns Câştigător
| ĿФsт a răspuns:

Pai ca sa-ti iasa in evidenta suvitele iti trebuie o culoare deschisa ...sau tipatoare si neobisnuita adica, d ex:albastru.mov.un verde mai inchis.sau poti sa iti faci doar bretonul de o culoare. daca ai.si cateva suvite in spate, sau partea de jos[de dedesubt]poti sa o faci una din culorile de mai sus.dar ar trebui sa t gandesti l o culoare mai deschisa care merge cu satenul deschis si sa fie un pic mai neobishnui...BafTa!

3 răspunsuri:
| calutuuuu a răspuns:

Buna! si eu am incercat acelasi lucru cu nuantator. Culoarea lui era rosu. Intai mi-am facut suvite dar apoi l-am facut pe tot rosu pentru ca m-am gandit ''Daca tot se ia dupa 10 spalari, de ce sa nu il vopsesc pe tot?'' si asa am facut si acum am o culoare foarte frumoasa... O ador si toata lumea imi spune ca i sta foarte bine. Ar trebui sa incerci si tu!winking
P.S. si eu am parul saten deschis deci va arata foarte bine dar sa iti iei un rosu foarte deschis daca vrei sa faci senzatie!
Bafta! Bye! Bye!

| Ralluxd a răspuns:

Buna. Si eu am parul saten deschis. Prima data mi-am facut suvite roscate cu nuantatorul si nu prea mi-au lacut, mai ales ca s-a dus foarte repede culoarea. Acum am schimbat. Mi-am facut partea de jos[de dedesubt] blond. Si imi place foarte mult.Very nice! Dar in schimb l-am decolorat. Depinde si de stilul tau. Ce iti place.Bafta!