| criss:) a întrebat:

Cum as putea sa mi decolorez parul natural? am parul saten cu cateva suvite saten deschis dar as vrea sa le mai deschid la culoare putin... ce imi recomandati? multumeschappyam incerkt o retzeta cu zeama de lamaie dar as vrea sa stiu si alte matode. daca existastraight face

Răspuns Câştigător
| Delia 75 a răspuns:

Cind eram mai tinara si am inceput sa nu imi mai placa culoarea mea naturala, am incercat apa oxigenata. pui apa oxigenata intr un castronas si inmoi un tampon de vata, masezi parul cu vata. repeti de vreo doua - trei ori pe saptamana.

6 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Poti incerca cu apa oxigenata happy

| criss:) explică:

Dar sa il inchid la culoare?

| MADALINAAAA a răspuns:

Incearca cu pudra decoloranta, decobez.happyO cale naturala de a-l decolora nu stiu si nu cred ca exista...

| Princess_7414 a răspuns:

Pai da... o cale ar fi apa oxigenta si zeama de lamaie pentru decolorare.Pt inchiderea la culoare poti folosi frunze de nuc fierte si sa te clatesti pe cap cu aceasta compozitie.

| ingerulnegru a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ai grija indiferet de metoda,

| princess92 a răspuns:

Decobez papusa :*