| Kdtuh a întrebat:

Hei salut ~
mi-ai luat o pereche de ochelari transparenti, si fara anumite atributii pentru ochi.
sunt simpli, dar parca imi obosesc ochii c-am repede cu ei.
sunt de la firma : http://www.grandoptics-bg.com/
si de fapt sunt buni,parca,de razele puternice ale soarelui ma protejeaza,asta din prima am observat,sunt comozi. daaar cum credeti, sau ce stiti despre? s-ar putea sa faca rau ochelarii cu lentile simple, sau cum se numesc. mai ales purtati mai multe ore?!

1 răspuns:
| zeBraJaM a răspuns:

Nu iti fa griji nu o sa patesti nimic.dar totusi daca simti ca te obosesc tii poti da jos pentru un timp..sau gaseste-ti altii care sa nu "te mai oboseasca". oricum ochelarii aia n-au nimic rau..ma rog. funda?