| anonim_4396 a întrebat:

Hei, salut ..stiti vreun truc prin care as putea sa imi fac fata mai lunguiata (o am intre rotunda si ovala si nu imi place deloc laughing )
Sa nu-mi spuneti sa ma accept asa cum sunt sau dinalea, vreau ceva ce sa functioneze.
Multumesc anticipat kiss

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cauta pe net "contouring" e o tehnica de machiaj prin care se folosesc luminle si umbrele pentru a "sculpta" fata.
http://therhythmofheels.wordpress.com/2012/12/19/despre-contouring/

| 0rlando a răspuns:

În afară de chirurgie estetică, altceva nu funcționează. Nu poți modela pur și simplu craniul, că nu e făcut din plastilină.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Operatie estetica! Sau...accepta-te asa cum esti...sau prin machiaj poti sa dai impresia de fata mai lunguiata! big grin

| 49Days a răspuns:

Pai machiaj si tunsoare nu crezi?
In primul rand iti trebuie volum sus si fata descoperita.

| LikeChocholate a răspuns:

Ok, dar ce operatie estetica exista pentru un asa caz, cum se numeste?laughing