| yoyo_2588 a întrebat:

Hei salut va rog sa ma ajutati sunt slaba dar picioarele mele sunt asa de grase din cate am inteles ca am muschi dar nu stiu nici macara de unde i-am facut daca ati sti cum arat eu slaba si cu picioarele grase please ajutati-ma cum fac sa slabesc la picioare sa ma duc la sala sau unde please

4 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Daca mergi cu bicicleta iti va scoate in evidenta si mai mult muschii picioarelor. Daca asa e conformatia ta cu muschi la picioare nu ai cum sa sapi de ei. Poate doar daca vei mai slabi, nu iti vor mai parea chiar asa grasute picioarele. Fa sport dar nu pe bicicleta. La sala te poti duce sau poti merge zilnic cativa kilometri. Si eu picioarele mai cu muschi, si imi plac asa cum sunt, majoritatea fetelor au picioarele ca niste betebig grin Oricum simte-te bine in propria ta piele, nu trebuie sa fii ca toate celelalte. Te-ai gandit ca poate ceea ce tu consideri defecte la tine, persoana iubita va considera calitati? Eu stiu asta din proprie experienta.

| DeyCj a răspuns:

Mergi mult cu bicicleta sau faci alpinism? Şi mie mi-s mai dezvolatţi muşchii de la picioare dar îi de la mersul cu bicicleta(în fiecare vară fac minim 40 de km cu bicicleta/zi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna yoyo stiu f bine cum te simti si eu sunt slaba la abdomnet si maini dar nu imi suport picioarele crying nu sunt chiar asa de grase dar sunt un pic cam inestetice... in fiecare vara imi e rusine sa ies afara cu picioarele mele dar eu te sfatuiesc sa mergi la sala :*

| yoyo_2588 explică:

Ps:daca ati sti ce picioare am v-ati mira chiar si prietena mea a ramas cu gura deschisa rog dati-mi sfaturi ce fac nici nu pot merge la mare sau cu pantaloni scurti