| AnaMariaBUBU a întrebat:

Eu sunt foarte slaba am 13 ani (Fac 14 in 9 iulie ) 48 de kg si 1.64 problema e ca eu sunt foarte slaba la tot corpul si nu imi place cum arat, as vrea sa mai slabesc mult la burta si as vrea sa am picioarele grase adica sa nu le am cum le am acum sunt foarte slaba si nu imi place cum arat la picioare in rest sunt ok ce as putea face sa am picioarele grase si sa slabesc la burta? FUnda

2 răspunsuri:
| dodicuta a răspuns:

Tu te plangi?! Eu am 14 ani si 3 luni, am 1.63 si 40-41 kg. Eu zic sa faci sport si astfel "vei da burta jos" si daca faci muschi la picioare nu o sa le mai ai asa slabe.

| Geobaros91 a răspuns:

Raspunsul e simplu:sa ai o alimentatie bogata in proteine si vitamine si vei arata super!