| anonim_4396 a întrebat:

Bunalaughing) am 15 ani si am cam 55 de kgcrying( destul de mult. am pikioarele graselaughing si nu stiu cum pot sa slabesclaughing... deci pana acum eram ft slaba si l burta dar acum :-s...

ajutati-ma va rog. ceva exerciti ca sa slabesac l picioare laughing vine vara si eu arat oribil l corpcrying.
sa dau cel putin 5 kgsad

Răspuns Câştigător
| mikywhiteangel a răspuns:

Fara sport nu faci nimic, incearca ceva distractiv, ti-as recomanda rolele sau bicicleta, mai ales ca e vorba de picioare. Incearca sa te bazezi pe proteine(friptura de piept de pui ce cea mai buna) si pe legume(cat cuprinde).
Poti, pe langa cele de mai sus sa folosesti o crema anticelulita, ceva ieftin, deoarece nu fac mai niciodata ceea ce promit, sunt doar un mic ajutor pentru a face pielea sa para mai neteda.
Nu te astepta la minuni, kilogramele sa dau jos gram cu gram.

2 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

J eu am o f mare pb cu kg...asa ca te sfatuiesc sa tii dieta "balerina" sau dieta nicoletei luciu.intradevar o sa-ti fie putin foame dar poti adauga o salata sau alceva din acest domeniu intr-o saptamana vei da sigur jos 5 kg fundissa

| pedobear_1294 a răspuns:

Ce-s alea picioare?