| Pufo a întrebat:

Hei happy se apropie balul bobocilor si nu am nici o idee cu ce sa ma imbrac straight face Aveti cateva idei de tinute ( de preferabil care sa nu implice o rochie)? Multumesc :*

6 răspunsuri:
| Julyett a răspuns:

Http://pinterest.com/taylorrice96/fall-outfits-2012/ - poate te inspira ceva de aici.

| silvipisicutza a răspuns:

La bal trebiue sa ai o tinuta eleganta, deci, nu prea se poate fara rochie. Oricum, sper ca am fost de ajutor.winking

| Robery a răspuns:

Ce bal laughing?
cand

| ruxytza a răspuns:

Nici eu nu am fost in rochietongue, acum depinde care este tema balului! Eu de ex am avut tema "La 4 ace" si am fost in pantaloni mulati, o camasa larguta, pantofi cu toc si ochelari cu rama neagra! big grinnu port ochelari, dar aia nu avea dioptriitongue. Cand imi zici tema poate iti dau o ideetongue