| Coco_3708 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma imbrac la balul bobocilor? Voi ce spuneti rochie sau pantaloni... dati-mi si mie niste idei big grin
Funda pentru cea mai buna idee :*

Răspuns Câştigător
| amc a răspuns:

Daca participi la miss/mister ia-ti rochie...categorig.Daca nu pantalonihappysau altcv.Adik poti sa te imbraci in ce crezi ca te simti u binehappy. dar un pantalon si o bluza de ocaziehappyar sta misto

5 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Colanti sau ceva pantaloni mulati, o pereche de cizme sau ce doamne purtati voi fetele si un tricou de ala luung :X

| miranda2 a răspuns:

O rochie nu foarte eleganta. dar sa fie rochie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar merge niste pantaloni sau blugi mulati, parerea mea

| JustSmile_8808 a răspuns:

Unde are loc balul?

| Rayenbow a răspuns:

Eu cred ca ar merge pantaloni, parerea mea