| CosmiiX a întrebat:

Hei. stiti ceva site-uri de magazine online?batting eyelashes Unde sa gasesc haine faine si la un pret bun?batting eyelashesSi stiti si site-uri de unde as putea comanda blugi colorati? Fundaa:*

8 răspunsuri:
| MariaO a răspuns:

Cel de unde cumpar eu este : www.miniprix.ro.

| CosmiiX explică (pentru MariaO):

Da. m-am uitat. da nu sunt cine stie ce haine. alt site mai sti?

Răspuns utilizator avertizat
| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-online.html
Sunt foarte buni, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| agnessme a răspuns:

Pot sa iti recomand un site de cosmetica. margo cosmetics. daca accesezi siteul vei vedea si un catalog online pe care poti sa te uiti ce te intereseaza. pot sa te ajut sa alegi si comanzi prin adresa de email : theLady077@yahoo.com primesti prin posta colet si platesti ramburs, oriunde in tara. te pup

| shoppingaddicted81 a răspuns:

Noi comandam de pe http://www.fashionsecret.ro/ si pana acum am avut o singura problema la un produs, mai exact o pereche de cizme care ii erau mari sotiei mele. Problema a fost remediata foarte repede prin schimbarea produsului cu o marime mai mica. Preturile sunt de outlet...

| Deac_Remus_1985 a răspuns:

Brandcircus.ro... outlet cu haine de firma la cele mai mici preturi

| Maaadaa a răspuns:

Buna, ai putea arunca o privire si aici : furnicareala.blogspot happy! Preturile sunt negociabile, sper sa gasesti ceva pe placul tau!