| NothingIsPerfect3 a întrebat:

Hei! Stiti niste exercitii pentru indepartarea grasimii de pe cicioare, coapse si ferieri si tonifierea acestora?

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Exercitiul pe bicicleta este foarte bun pentru cererile tale, alergatul la fel.

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Eu cand vreau sa fac exercitii caut pe site-ul FitnessBlender. Acolo gasesti foartr multe videoclipuri cu diferite exercitii si pe fiecare videoclip sunt specificate: zona antrenate, nr de calori arse, dificulatatea si durata. Eu zic sa cauti acolo.

http://www.fitnessblender.com/