| Sadop a întrebat:

Ce exercitii pentru tonifierea picioarelor stiti? Funda la primul raspuns!

Răspuns Câştigător
| denysa10angy11 a răspuns:

Scrie pe youtube " 8 minutes abs workout " si gasesti ce vrei acolo!winking sper ca te.am ajutat puppy dog eyes

1 răspuns:
| Feitan a răspuns:

. Pentru tendoane

Daca vrei sa-ti tonifici tendoanele, incearca sa indoi unul din genunchi cat sa atingi fesa.

Ramai in aceasta pozitie cateva secunde si apoi schimba piciorul.

Pentru mai multa sustinere, foloseste-te de un obiect greu de care sa te sprijini cand indoi genunchiul, pana iti gasesti echilibrul.

2. Pentru gambe tonifiate

Pentru a scapa de surplusul de grasime si pentru a avea gambe mai suple un exercitiu bun este acela de a sta pe varfuri timp de cateve secunde (incearca sa repeti exercitiul in serii si cu pauze).

Iti vei spori, astfel flexibilitatea si iti vei modela muschii gambei.