| AnonimaBethy22 a întrebat:

Hei, știu că nu este cine știe ce de întrebare, dar aș vrea să știu părerea voastră legat de ghetele ccc, mai precis Jenny Fairy și DeeZee. Am găsit 2 modele și nu știu pe care să aleg. Știți cumva care sunt mai comode sau mai calitative și dacă se potrivesc mărimile? Sau eventual dacă știți ceva modele asemănătoare pe care le recomandați. Nu contează firma. Las aici link urile la cele 2 modele :

https://ccc.eu/ro/femei/pantofi/bocanci/ghete-deezee-ws5 207-02-alb

https://ccc.eu/ro/femei/pantofi/bocanci/ghete-jenny-fair y-ws5207-11-alb

6 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Primul model mi se pare mai elegant. Eu una nu mi-as lua alb pentru ca as sta stresata ca se murdaresc si nu o sa mai pot sa le curat, mai ales ca pe alb se vede imediat murdaria. Cat despre calitate, pe mine m-au tinut ghetele de la ccc chiar si 3 ani si le-am purtat mult. Am observat ca cele cu talpa groasa tin mai mult, nu stiu de ce

| AnonimaBethy22 explică (pentru Furnicuta000):

Hei. si legat de ghetele tale ai avut vreodata probleme? in sensul sa ti faca bataie sau sa ai vreun disconfort? am mai patit inainte cu alte ghete si de aia acum mi e cam teama cand incerc o firma noua

| Furnicuta000 a răspuns (pentru AnonimaBethy22):

Am avut multe ghete de la ccc, si joase si inalte. Eu am piciorul mai lat si ca sa stea piciorul bine iau modelele care sunt mai late in fata, mai butucanoase, nu din alea cu toc ascutit. Si daca port 37, 5 iau 38 nu 37. Astfel nu imi fac basici sau rani. Deci cel mai important cand iei incaltaminte sa simti ca ti se misca piciorul in ele cand le probezi

| AnonimaBethy22 explică (pentru Furnicuta000):

Si eu am aceeasi problema ca si tine... de aia nici nu stiu ce marime sa le iau ca nu am ajuns in magazin sa le probez, mai ales ca s au bagat si restrictii acum... voiam sa iau marimea 37. dar mi e frica sa nu fie prea strampte. la fel la 38 mi e sa nu fie prea mari

| Furnicuta000 a răspuns (pentru AnonimaBethy22):

Poti sa le comanzi si sa le returnezi daca nu sunt bune

| Denisaaa12382i2 a răspuns:

Părerea mea e ca al doilea model arata mult mai fain