| Ella9666 a întrebat:

Hei! Sunt incepatoare cu unghiutele cu gel si as vrea sa va intreb gelul de constructie este obligatoriu cand pui gel pe unghia naturala fara tips? Adica care sunt etapele dupa primer? Si nu pentru manichiura french ca numai despre asta gasesc, pentru aplicarea unei singure culori.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| katykaty2 a răspuns:

Buna,unghiile de fel sant organe moarte,dar ele cresc daca le tratezi cu gel,si timp de o luna le ai mari, dar secretul foarte subtiri dedesubt, daca dai gelul jos se rup repede, la apa, treaba etc,