| xXBeSpecialXx a întrebat:

Hei!
Toti colegii mei se lauda ca isi iau ghiozdane si penare faine, iar eu inca am ghiozdanul din clasa a 4-a(sunt clasa a 7-a)...Am cautat prin 1000 de magazine ceva misto si ieftin in acelasi timp,dar n-am gasit nimic :c.
Stiti niste site-uri de unde pot cumpara ceva bun,de calitate, pana in 200 de lei?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chestia cu "daca toti colegii mei au, trebuie sa am si eu" nu o pot pricepe!
De ce trebuie sa fii ca toate oile? de ce trebuie sa copii?
Chiar isi permit parintii tai sa arunce banii, doar pentru ca te-ai plictisit de vechea genata de scoala?

| justanotheruser99 a răspuns:

Cred ca nu mai ești la stadiul de desene animate, deci încearcă ceva simplu, fara floricele si prostii:
http://answear.ro/....../a-101-504
http://fashionsport.ro/....../rucsacuri
http://www.bravosport.ro/418-ghiozdane-si-rucsacuri

| Pool77 a răspuns:

Cred ca de 6-7 ani am un ghiozdan pe care am dat 50 de lei,un puma.
Pai a trecut peste toate,de la mancare varsata pana la bautura varsata.
Lapte,biscuiti, bere, vin, cafea tot tot tot.
Arata ca dracu, dar nu cumpar pentru inca un an ghiozdan.

| ubox7007 a răspuns:

Cui ii pasa?
E o tampenie, renunta, esti clasa a VII-a, nu model victoria secrets pentru rechizite si chestii. Mergi cu ce ai, cand vei fi a 8-a colegele tale isi vor lua posete, tu ce vei face atunci?

| Valentinaldoilea a răspuns:

Si ce daca?! Nu trebuie sa imiti tot ce fac altii, nu toate exemplele sunt bune.
Mai asteapta sa intri la liceu si atunci iti vei lua ceva potrivit. Nu merita sa arunci banii acum. Mai ales ca toate sunt proaste si exagerat de scumpe.

| BeeBia a răspuns:

Mergi in Decathlon sau intra pe site-ul lor, de aici mi-am luat si eu. Sunt foarte faine si zic eu, la un pret super ok.
www.decathlon.ro/3440-rucsacuri

| monique69 a răspuns:

Pai poti merge la Stradivarius, eu de acolo mi.am luat un penar cu 20-30 lei (nu mai stiu sigur? happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru monique69):

Ea voia un ghiozdan, nu penar happy