| Fabiana2R a întrebat:

Hei TPU, a comandat cineva haine de pe boohoo.com? daca da, cum? doresc sa cumpar doar un produs, cat m-ar ajunge transportul?

1 răspuns:
| Gabi19971983 a răspuns:

Pot sa iti spun ca nu am comandat nici o data acolo dar nu te sfatuiesc sa faci asta pentru ca n ue un site romanesc, deci nu e din Romania.
Costul transportului te-ar putea ajunge sa platesti mai mult decat ce comanzi tu, mai ales ca vrei doar un produs.
Iti recomand un magazin in care mergi tu des, nu cele online pentru ca nu sunt prea sigure. Adica:
1.comanzi un produs si primesti altul
2.pe site scrie un tarif pentru transport dar cand ajunge acasa e dubla sau mai mare de atat
Sau daca tot esti interesata de magazine online, te sfatuiesc sa accesezi cele romanesti

Funda?