| Rya_Anutz_1995 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am băgat un expander de 10 in ureche.iar astazi mi-am cumpârât si un flash tot de 10. Faza este ca amândouă mi-au fost măsurate in fata, dar flash-ul este putin mai mare ..chiar daca este de 10, se observa diferența. Acum întrebarea mea ar fi ce as putea face ca sa intre ..Si cate zile sa mai astept pana se vindeca măcar putin ..pt ca atunci când il scot îmi curge sânge si ma doare. Nu de alta,.dar nu as vrea sa observe mama expander-ul, pentru ca o sa ma pună sa il dau jos.

1 răspuns:
| Elyza13 a răspuns:

Buna! Daca te doare urechea ar fi bine sa te duci la un doctor sa iti recomande o crema si daca flash-ul este mai mare decat gaura din ureche si este de 10 inseamna ca are el un defect.Cel mai bine ar fi sa iti cumperi altul.Succes!