| Dididiutza a întrebat:

Buna seara la prietenul meu deja de 3 zile ii curge sânge din nas dar tot cate puțin, astăzi deja i-a curs de 3 ori, el a avut sinuzita si mai demult când era micuț tot ii curgea sânge mult din nas si doctorul i-a pus ceva înăuntru si de atunci nu ia mai curs pana acum, el are 20 de ani, poate sa fie ceva problema mare? Tot îl doare capul.Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aly112233 a răspuns:

Probabil este din lipsa de calciu. Spune i sa ia multivitamine.

2 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Ar putea avea hipertensiune arteriala. Spune-i sa mearga pana la medicul de familie si sa-i spuna ce are, el stie cel mai bine ce este de facut.

Răspuns utilizator avertizat