| xAndraa23 a întrebat:

Am auzit acum putin timp despre o mare ciudatentie. Cum ca samponul pentru cai este o minune pentru par. A folosit cineva pana acum sau stie detalii? As vrea sa incerc ca sunt o fire destul de aventuroasa laughing dar totusi nu vreau sa raman cheala sau sa descopar vreun efect adevers. Va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, este bun. Ai aici mai multe detalii despre efectele asupra parului tau:
http://www.veterinara.ro/......i-sanatos/

| Radu_Theodor_1995 a răspuns:

Eu stiu ca daca iti pierzi parul(iti cade) este bun si stopeaza caderea parului