| Naomi16 a întrebat:

Hei TPU.am fost la farmacie si mi-am cumparat Aknesol si Favisan pentru cosuri.Care este cel mai bun? RAman cicatrici sau ceva? Care si-a facut efectul mai repede?

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Nu am folosit. Ce am folosit eu si mi s-a parut bun e usturoiul, zeama de lamaie, masca de argila, crema cu ulei de salvia si sulf. si zinc, pastile, ajuta foarte mult.

2 răspunsuri:
| RoxanaStan00 a răspuns:

Pentru sora mea cel mai bun au fost produsele de la Thursday Plantation

| meowlis a răspuns:

Pai depinde de tenul tau.
Dar cel mai bun ar fi Brevoxyl, dar e pentru. ten gras.