| ancuta96 a întrebat:

Hei TPU am niste bubite micute pe fata sub piele.Mi-au iesit din senin nu stiu daca sunt cosuri sau alceva.Stiti cum as putea scapa de ele? Fundita?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ladyinredsaunegru a răspuns:

Infuzie de musetel timp de 10-15 min saptamanal. la un salon de cosmetica ti le va scoate imediat si nu costa ff mult.dar daca nu ai nici aceasta posibilitate atunci mama ta poate fii ajutorul tau, cu un ac sterilizat ti le poate scoate cu usurinta, dar fii atenta trebuie sa fie mama ta pentru ca numai ea stie cum se pot scoate noroc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
După descriere sunt coşuri, consultă un medic.
Te pup!

| mihai35 a răspuns:

Daca esti in perioada pupertati e normal sa nu te speri adica perioada de 14-18 ani sau poate ai o iritatie si atunci du-te la un doctor

| fostulnebunie77 a răspuns:

Poti sa-ti dai cu putin otet pe fata astepti 30 min iar dupa se mai retrag bubitele