| andreutza217 a întrebat:

Am o intrebare..as vrea sa ma epilez(pe picioare).dar mama zice ca sunt prea mica..am 12 ani..si nu mai suport..plus ca acum e vara si trebuie sa port fuste, si chestii de genu...ce ziceti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| XoXoAlee a răspuns:

Asta imi zicea si mie mama. eu fac 13 ani in septembrie si vara asta m-am epilat prima data. eu zic s-o mai rogi, mai ales pentru ca e vara si pori pantaloni scurti. Sau da exemplul unei prietena de varsta ta care are voie. baftahappy

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Eu zic sa te epilezi, mai ales daca ai parul brunet.
Sper ca te-am ajutat!

| Naяutσ a răspuns:

Intr-un fel mama ta are dreptate, iti va creste la loc, mai des ( un pic ) si o data epilat trebuie sa o faci mereu.

Esti mica, zic eu.