| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu.Am o întrebare pentru voi :).Am părul aşa http://i1301.photobucket.com/......7_001.jpg. Ştiţi cumva dacă aş putea sa-l vând la un salon sau ceva de genul?

5 răspunsuri:
| Maria123 a răspuns:

Ai putea sa il vinzi, dar nu stiu unde. La fel de lung il am si eu, dar nu as putea sa renunt la el laughing

| Rafaela1 a răspuns (pentru Maria123):

Cati ani ai? laughing Eu am 13 si m-am saturat deja de el.

| Bondarel99 a răspuns:

Daca il vinzi la "colectorii de par"(am vazut si prin oras afise cum ca se cumpara par) nu vei primi prea mult pe el, dar pe piata neagra un par asa de lung valoreaza o avere...asta e lumea in care traim sad Poti intreba si la un salon, dar eu iti zic ca iti va parea rau dupa aceea.