| 0Addiccted2u a întrebat:

Am o întrebare. sora mea in vârsta de 12 ani a inceput de curând să folosească o masca din ulei de măsline. oua și miere.
Întrebarea este : aceasta masca ii poate dăuna parului sau nu?
DAU FUNDIȚĂ! love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca tu ai indoieli ca dauneaza de ce o lasi sa o foloseasca? Si nu, am vazut ca nu face rau, ci bine.

| 0Addiccted2u explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc. dar da eu nu mă prea interesează chestiile de genul. dar și-a făcut pe ascuns și dacă se întâmplă ceva ar fi vina mea

| anonim_4396 a răspuns (pentru 0Addiccted2u):

Stai linistita, nu cred ca pateste nimic rau, sunt doar produse naturale, nu chimice care ar putea dauna. Si in cazuri similare incearca sa ii zici mamei tale ca ea isi face singura, pe ascuns, ca sa nu mai fie vina tawinking.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pe lângă ce pune ea, mai pun și smântână.
Nu pățește nimic.