| Fabiana2R a întrebat:

Am o mica dilema.Culoarea mea naturala a parului este saten ( http://static.saloane-bucuresti.ro/......n%20_5.jpg ) insa as vrea sa ma deschid la par cu vreo doua, trei nuante :) imi puteti recomanda un nuantator cu care sa se vada rezultate? ...va rog frumos ofer funda!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

NU exista nuantator care sa-ti deschida parul, nuantatoarele nu au puterea de a deschide culoarea parului.
Daca vrei sa-l deschizi cu maxim 3 nuante incearca o vopsea fara amoniac.Cea mai buna e Revlon, am folosit-o si eu mai demult

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Buna, Alinna09!
Dacă vrei sa îl deschizi: http://www.divahair.ro/......ea_parului
Nu este un nuantator, nu îți strica parul :)
Funda :D

| neanderthalfararusine a răspuns:

Cel de la wella am auzit de la o GROAZA de fete ca e foarte bun happy.
Costa 10 lei.Din cate am auzit
Prinde ff bine[daca ai parul mediu nu e nevoie sa bagi ambele plicuri pentru ca iese o culoare ff aprinsa]. Tine in jur de 10 spalari

PSaca vrei culoare mai aprinsa stai peste 30 minute iar dupa aceea te speli