| KinderBeiib a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc dar inca nu sunt sigura. Sunt satena gen ca in poza asta http://static.saloane-bucuresti.ro/......n%20_5.jpg ochii caprui, am un ten alb (dar nu ca varul ) si vreau sa ma fac bruneta. Nu stiu ce sa fac, eu am mai avut si ombre si vreau sa scap ca deja m-am plictisit de el, ma gandesc daca imi voi vrea parul natural inapoi iar de la brunet iar saten e cam greu :-? Mama dupa 1 sapt se va vedea diferenta la radacina si ca va trebui sa mi-l vopsesc iar si o sa mi-l stric. Sunt constienta de asta dar nu o sa ma vopsesc la 1 sapt. Voi ce spuneti? Chiar se vede la o saptaman diferenta la radacina?

3 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Sa nu faci schimbari radicale iti spun din proprie experienta.Am citit si pe net, ca sa iti stea bine trebuie sa te vopsesti cu 3 noante mai deschis sau mai inchis decat nuanta parului tau. Sper ca te-am ajutat.:*

| elyfel a răspuns:

De vazut diferenta o sa se vada dar lasa vopsitul fii naturala

| Katoky a răspuns:

Buna!
Poti folosi un nuantator pentru a nu-ti strica parul si se duce la cvateva spalari, aici un link unde poti citi despre utilizare si il poti comanda:http://www.compari.ro/......?/Jump.php
Te pup!