| xAndraa23 a întrebat:

Am o problemuta, am parul foarte rar si gras si nu stiu ce sampon sa mai folosesc. Eu ma spal de ceva timp cu head&shoulders si nu ma multumeste. Ce sampon pentru volum ar fi bun si testat de voi? M-ar ajuta enorm niste sfaturi. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| BeaBeatriz a răspuns:

Cel mai bun, dupa parerea mea este syoss volum. Sau daca vrei ceva mai performant iti recomand sampon de la WELLA

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Syoss color sau volum. pune si niste picaturi de ulei de scortisoara in a doua samponare.iti va curata foarte bine scalpul plus ca stimuleaza circulatia sangelii si il ajuta sa creasca mai repede.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Eu inainte foloseam schauma pentru volum si era bun, chiar daca nu e cine stie ce firma, a da si elseve

| NegruAlb a răspuns:

Clear happy

| Adam_Elena_2000 a răspuns:

Cele Mai bune le gaaesti la salon (sampianele professionals ) sau la magazine naturiste

| bubulina023 a răspuns:

Aveam aceeasi problema ca tine dar am comandat din revista yves rocher un sampon pentru volum el se numeste naturals science +treatment mask costa 25lei are ph neutru tocmai bun pentru tine in afara de volum iti si trateaza parul si te scapa de matreata... funda?

| I._Mădălin_Bănică_1992 a răspuns:

Incearca crema PLACENTA.e foarte buna pentru volum

| Claudia_Tomoiagă_2000 a răspuns:

Daca iti sta intins nu e nevoie sa il schimbi pentru ca e la nida parul intins. Dar daca tot vrei sa fie mai bogat poti incerca wash and go;* e foarte bun. Sper ca te.am ajutat happy

| AdinaaAdii a răspuns:

Nu este neaparat nevoie sa-l schimbi daca te nemultumeste din mai multe motive incearca nivea iar pentru mai mult volum incearca, cand iti usuci parul stai cu el in jos pentru mai mult volum sau cand il piepteni sa stai cu el in jos

| dariwen a răspuns:

Samponul cu ulei de argan este ft bun, iar daca nu, wash&go sau palmovie(nu stiu daca am scris bine asta dar e oklaughing )