| xAndraa23 a întrebat:

Am folosit de-a lungul timpului multe sampoane si niciunul nu mi-a placut in mod deosebit... doar head&shoulders e cat de cat potrivit pentru mine. De la un timp mi se ingrasa foare repede chiar si de la acest sampon, am auzit ca varianta aceea citrus fresh e potrivita pentru parul gras... voi ce parere aveti? Ar trebui sa incerc sau sa folosesc alta varianta de head&shoulders? ( pentru ca doar cu el ma impac ) Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| PinkPanther001 a răspuns:

Head&shoulders este cel mai bun sampon pe care l-am folosit! Continua sa-l folosesti daca este potrivit pentru tine.

4 răspunsuri:
| ithunder a răspuns:

Head&shoulders cu lămâie îţi recomand.
am citit pe site-ul oficial de la ei, de aceea îşi recomand această variantă.

| Noitra a răspuns:

Daca se ingrasa foarte repede, inseamna ca ai exces de sebum. Exista sampoane pentru asa ceva insa nu stiu daca au efect. Si eu am exces de sebum, dar eu avand parul scurt il spal zilnic si nu ma deranjeaza. Daca nu merge cu sampoanele, du-te la doctor.

| Andrada28 a răspuns:

Si eu il folosesc si pot sa zic ca am un par foarte ''pretentios'' il am foarte lung ..eu il folosesc pe cel clasic clean si cel de menta

| Tereny a răspuns:

Si eu folosesc Head&Shoulders cu menta. De obicei ma spal pe cap de 2 ori pe saptamana, recunosc, se ingrasa destul de des dar am un par foarte moale si nu prea aspru, poate trebuie sa folosesti o masca pentru par...zic si eu happy