| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU...
am si eu o intrebare : cardiganul lung se potriveste cu pantaloni scurti?
dau funda+ vot!

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

@Alle23 e baiat...

Marian, arata urat cardiganul cu pantaloni scurti. Cardiganul mai degraba cu blugi lungi, e un stil sa zicem intre elegant si casual, ar da urat combinatie intre elegant si sport. Cel mai bine e sa faci cum crezi tu ca ti-e mai bine.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie una imi place cum arata dar poarta combinatia intr-o zi mai racoroasa ca sa nu atragi prea multe priviri de "Ce naiba face ala acolo?!"

| AFR81 a răspuns:

Http://c8.alamy.com/......BWFTAC.jpg Daca arata asa, chiar merge cu pantaloni scurti. Daca e mai lung, cum si cred ca e, eu zic mai bine sa nu te imbraci.

| KamaSutra a răspuns:

Ba sincer sa-ti spun, chiar arata bine, si eu m-am imbracat asahappy

| Alle23 a răspuns:

Buna
Mie imi place cum suna
De la spate, da impresia de o rochie larga
Plus ca te imbraci cu ce vrei si cum vrei, nu e nimeni permis sa te judece.
Pa pa happy

| mara_8651 a răspuns:

Da,arata destul de ok.