| anonim_4396 a întrebat:

happy am vazut pe tumblr mai multe poze cu niste colanti colorati, cu stele sau chiar cu universul tiparit pe ei. arata foarte tare. stiti cumva cum se numesc? big grinDD

Răspuns Câştigător
| TeenageGirl a răspuns:

Nu au un nume. sunt doar niste colanti cu imprimeu de univers.happy`

2 răspunsuri:
| missClumsy a răspuns:

Hey. deci stiu ca nu are nici o legatura cu ceea ce ai intrebat tu, dar la profil ai poza ta? vreau si eu par asa

| Alexutza25 a răspuns (pentru missClumsy):

Nu sunt eu la profil. big grinDD Oricum in realitate sunt vopsita asa doar ca nu chiar asa rosu laughing daca vrei sa iti iasa asa tot ce trebuie sa faci este sa te vopsesti