| DenuuDenn a întrebat:

As vrea sa imi fac suvite dar nu le vreau cu vopsea. Cu ce as putea sa-mi,, colorez,, parul fara sa mi-l afecteze?

Răspuns Câştigător
| PandaBear7 a răspuns:

Cu nuantator sau sampon. pe vopseaua nuantatoare scrie ca e de gradul II. si eu vreau sa ma vopsesc. dar momentan am decat 2 suvite blonde decolorate in fata, eu fiind bruneta cu parul foarte lung.
sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Pune-ti extensii colorate clip on. Sunt haioase, poti sa le schimbi si nu iti afecteaza parul.

| mona a răspuns:

Incearca cu spray de par

| ammona a răspuns:

Iti recomanda din toata inima asta: www.pisica-neagra.ro
eu am dormit cu ea pe par si nu s-a intamplat nimic, este fabricata din plante si se comporta ca o masca pentru par...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Încearcă cu nuanţator sau spraz special de păr, caută prin supermarket.
Te pup!

| DeKoniec a răspuns:

Ce spui de grafiti?

| LorenaAnca a răspuns:

Incearca cu spray special de par. Se aplica foarte usor si se duce la spalare,

| BeautyOfWeb a răspuns:

Cu creta