| ruzycciocolata a întrebat:

Vine Haloweenul si as vrea sa imi colorez niste suvite din par mov, rosu galben (fara vopsea) sa incerc cu spray? Ceva naturist sau etc dar sa fie temporar la prima spalare sa se duca, apropo am parul saten.

3 răspunsuri:
| ioanna0011 a răspuns:

Poti sa incerci si cu spray. Mi-am facut si eu vara trecuta suvite, iar dupa prima spalare s-au dus. big grin
Mult succes! love struck

| Loola_9927 a răspuns:

Ruzycciocolata. o sa ma crezi nebuna ca iti zic asa ceva : Cumpara`ti marker rosu si mov [sau albastru].
Daca te dai cu marker pe par, nu se intampla nimic, si se duce la prima spalare. Nu dauneaza parului.thinking si un marker nu`i scump deloc.laughing
Pe parul saten se vede 100%.
Numai sa fie marker, nu carioca sau alte bazaconii.hee hee
Sper ca te-am ajutat,
Happy Halloweenbatting eyelashes!

| pissyaly a răspuns:

Eu am Sora Amore Hair Colour Spray si se duce la prima spalare.Cauta,poate gasesti si la tine in oras sau gasesti alte feluri de spray.Mult succes.