| ZuzzyAllexandra a întrebat:

Hei TPU:*
Asa deci...Sunt din Satu Mare si sunt mai rockerita daca m-am exprimat corect laughing.Asa deci..nu prea stiu de unde sa-mi iau un medalion cu pentagrama, stie cineva?puppy dog eyes
Fundabig grin

9 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Pff,cea mai rockeriţă eşti, cu Skrillex şi Alex Velea în playlist.

| ZuzzyAllexandra explică (pentru MalleusMaleficarum):

Dacă scrii cu tastatura în limba română nu eşti mai special happy.
Apropo, ascult mai rar Alex Velea şi Skrillex.
Eu ascult : Cannibal Corpse, Black Metal, Skillet, Three Days Grace şi multe alte trupe rock, dar de ce să îţi zic eu ţie ce ascult?
Am pus o simplă întrebare nu am cerut păreri sau ceva de genul happy

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru ZuzzyAllexandra):

Nu cred că are vreo legătură scrisul meu cu ce ţi-am zis; scriu cu diacritice pentru că aşa mi se scoală mie.
"black metal" nu e un nume de trupă, e un subgen.
Îmi imaginez eu ce trupe asculţi tu dacă bagi Cannibal Corpse şi Three Days Grace laolaltă.
Ţi-am mai zis, eşti cea mai rockeriţă, ascultând Velea, Skrillex, Three Days Grace şi Skillet.

| Pimpux a răspuns:

Www.bestial.ro

www.dsignrock.ro

Si incearca sa eviti sa incepi propozitiile cu "asa deci".

| ZuzzyAllexandra explică (pentru Pimpux):

Ok mersi şi apropo, o să încerc pe cât de mult pot să evit propoziţiile cu "aşa deci" laughing

| kiddoeraxus a răspuns:

Esti cumva/cineva nu prin felul cum te imbraci/ce porti, ci prin ce faci si cum faci.

| yubaretzul a răspuns:

Du-te pe langa castelul Bran sunt tot felul de chestii pentru tine. Si sunt foarte misto unele!