| Sarra2121 a întrebat:

Bretonul pe ce parte se tine, stanga sau dreapta? :*

Răspuns Câştigător
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Cum crezi tu ca iti sta mai bine happy

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe care parte iti sta mai bine, eu il am pe partea dreapta

| CautNume a răspuns:

Dar cine a zis ca e o regula?

| OnuOnulică a răspuns:

Pe ambele părți.Acuma depinde cum îți stă ție mai bine.

| CoL00SaL a răspuns:

Dreapta.

| DIVERGENT a răspuns:

Se poarte pe ambele parti. Tu iti alegi in functie de forma fetei si de alte detalii. Poti sa intrebi la salon atunci cand te duci si te poti uita intr-un catalog si sa iti alegi singura tunsoarea.

| missoriginalitate a răspuns:

Pai depinte cum iti sta mai bine.eu il am pe stanga si l-am avut pe dreapta dar am facut o schimbare.de obiciei se tine pe dreapta.:-)

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Depinde, îl poţi ţine în ce parte vrei, după preferinţe.

| Marina92 a răspuns:

După părerea mea pe ce parte crezi tu că îți stă mai bine. Uită-te în oglindă, fă-ți poze și apoi tu hotărăști cum îți place sa îl porți.

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Normal la fete se tine pe partea stanga iar la baietii pe partea dreapta. Funda?

| Electro622 a răspuns:

Eu pe stanga, asa imi vine happy, oricum eu n-am cine stie ce breton, faci cum iti place!

| Anonima6 a răspuns:

Un coleg de la scoala si-l tine in dreapta.(normal asa se tine), dar unii si-l tin si in stanga.
In ori ce parte vrei.Cum iti place.

| dizz11dizz8 a răspuns:

Se tine pe dreapta.Asa arata mai frumos si mai potrivit