| Tabacaru_Denisa_2000 a întrebat:

Cam cat creste parul in 2 ani? Eu il am pana la umeri...

Răspuns Câştigător
| anonim000x a răspuns:

Cel putin 30 de cm

2 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Depinde si cat de multa grija ai de el. Daca nu ai folosi placa, indulatorul sau uscatorul de par atunci nu s-ar m-ai spicui si nu te-ai m-ai tunde prea des.Si asa iti va creste parul si foarte repede.Eu nu am m-ai folosit placa de par de 5 luni(doar de vreo 4 ori uscatorul de par, dar era urgent, trebuia sa merg undeva si aveam parul ud)si parul meu nu e deloc spicuit.Bine l-am avut lung aproape pana la fund.Si cand m-am tuns il aveam putin peste uneri.Acum mi-a ajuns pana la sani si nici urma de spicuire big grin

| Irinelp a răspuns:

Depinde de persoana parul nu creste la toti oameni cu aceiasi viteza,