| Alexia1208 a întrebat:

Hei TPU? Ce părere aveți de hainele de pe Shein? Sunt calitative?

3 răspunsuri:
| nevermatch a răspuns:

Pentru acele preturi sunt ok.

| blondie22 a răspuns:

Din punctul meu de vedere da. Eu cam toate hainele mi le iau de acolo, lenjerii de pat. Sunt chiar mișto, iar la preț eu zic că sunt destul de ok!

| mirzz a răspuns:

Ultima comanda pe care am facut o a venit vineri, dupa un 'drum' de doua saptamani.hainele sunt bune, calitate-pret, acum depinde, si da, unele sunt calitative.zic pentru ca printre primele comenzi pe care le am dat am primit un hanorac care dupa 2 spalari deja era terminat.insa nu toate sunt asa, bine nteles.recomand shein!