| xDqqq a întrebat:

ce rochita de banchet sa imi iau? vreau ceva mai diferit, mai interesant (fara sclipici si chesii de pitzi). cat mai multe idei. funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am decis in privinta dantelei si a volanelor. Si ca sa nu trec in extrema aceea de vulgaritate optez pentru nuante de roz pudrat sau portocaliu pudrat ori bej, nuante deschise si fine.

Aici gasesti cateva optiuni ale vedetelor pentru covorul rosu : http://didiglamour.blogspot.com/2011/04/rochii.html.

4 răspunsuri:
| SweetMangoo a răspuns:

Intra pe PerfectLady.ro si gasesti acolo multe

| Silvia_4464 a răspuns:

Buna. Si eu am aceesi problema.Dar o sa aleg cu siguranta ceva din saten. E buna optiunea cu dantela, dar din ce am vorbit cu fetele din clasa, o parte au optat tot pentru dantela, mi-e sa nu ma trezesc atunci cu alta imbracata la fel ca mine, pentru ca se poarta dantela... daca vrei neaparat, iti recomand sa te duci la croitor, asa nimeni nu va avea ceva identic la banchet(si nici nu costa mult). Eu mi-o fac tot la croitor, din saten negru, pana in baza gatului, nu foarte decoltata, iar in talie o fasie de vreo 10 cm maro(pentru ca tocul pantofilor este maro) sa se stranga un pic cu o funda mare la spate. In continuare in jos neagra, foarte scurta. Nu-mi place sa fiu iesita din comun asa...si in plus, daca iti faci ceva mai extravagant, v-a ramane mult si bine in sifonier, ca nu ai unde sa o mai porti. Asa una mai simpla o mai poti purta. Sper ca ti-am fost de folos.