| anonim_4396 a întrebat:

CEi care sunteti mai instariti cashbatting eyelashes. ce magazin de imbracaminte preferati? De exemplu mie imi place new yorker c&a si bershka. dar n-am intrat niciodata intr-un magazin stradivarius desi sunt din Bucurestilaughing. dar am auzit ca sunt haine marfaa =p~

14 răspunsuri:
| MariaO a răspuns:

Hmm, in definitiv nu ai pus nici-o intrebare, sau cel putin nu ai spus ceva ...hai sa spunem de bun gust. Imi dau seama cam ce varsta ai, deci o sa pun totul in seama acestui fapt. Probabil ai vrut sa dai o idee cum ca tu ai fi "cash", dar trebuie sa spun ca magazinele enumerate de tine nu sunt de "cash"( new yorker, in speta, cel putin in ceea ce priveste calitatea materialelor este indoielnic). In alta ordine de idei, te invit sa intri pe site-ul magazinului care te intereseaza, ca un individ emancipat ce te vrei.

| Buuff a răspuns (pentru MariaO):

Nu, nu sunt o copila de 13 ani care crede ca daca te imbraci din new yorker esti "cool".dar daca intrebi prin lume nu multi isi permit sa se imbrace din anumite magazine dess intalnite in mall... vroiam sa stiu despre stradivarius atat tot dar unii sunt niste disperati de pe deal care nu ma cunosc dar judeca repedehappy

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

...alt cocalar. Ma, tu crezi ca tine cu laudele aici? Aaa, deci doar ai intrat, nu si cumparat. EPIC FAIL!

| Buuff a răspuns (pentru Mirciuuuuuuuu):

Cine-i cocalar bai tarane laughing.ma refeream ca nu oricine se imbraca din newyorker si toate magazinele din mall draga pentru ca e criza >.< [traiestie pe luna?] vroiam sa intreb cum e magazinu stradivarius bai guta oh go on

| Mirciuuuuuuuu a răspuns (pentru Buuff):

Pai eu nu ma imbrac din magazinele spuse de tine, alea sunt maruntisuri, haine ieftine...

| Buuff a răspuns (pentru Mirciuuuuuuuu):

Daaa cred ca tu te imbraci de la coco chanel sau boss.rolling on the floor[ai poza pe campie bossu din new yorkwinking ).mi se rupeee de unde te imbraci tu. eu n-am pus intrebarea ca sa ma umflu in pene am pus intrebarea pentru a mi se spune cum sunt magazinele stradivarius.[si sunt fata bovino!]

| Mirciuuuuuuuu a răspuns (pentru Buuff):

Pai, ce crezi? Si nu e poza de pe campie, e pe deal, ce n-are omul voie sa se imbrace mai lejer in natura? Si macar sunt eu in poza, nu am luat pe altul de pe Google Imagini.

| Buuff a răspuns (pentru Mirciuuuuuuuu):

Imbraca-te nene cum vrei tu ce ma intereseaza pe mine.oh go on

| Mirciuuuuuuuu a răspuns (pentru Buuff):

Pai tu mai provocat sa-ti dau un raspuns.

| Buuff a răspuns (pentru Mirciuuuuuuuu):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| FantasyAngel a răspuns:

Cei instariti "cash" nu cred ca prefera newyorker, C&A si bershka avand in vedere ca preturile sunt undeva la limita normalului in magazinele astea.

| Buuff a răspuns (pentru FantasyAngel):

Nu.nu sunt.nu oricine isi poate permite sa dea pe o bluza 100 de ron.oh go on. unii cu 100 de ron isi iau 3 perechi de blugi din piata si sunt multumiti ...altii au arfee doar 100 de ron vai vai! straight face

| FantasyAngel a răspuns (pentru Buuff):

Dar nu toate bluzele la magazinele astea sunt 100 de ron. Poti sa te limitezi si sa cauti bluze in functie de banii pe care ii aIwinking. Si aia care isi ia 3 perechi de blugi din piata sunt sub limita medie a veniturilor sunt saraci si asta nu e alegerea lor ci doar o fac din nevoie. Si aia care au arfe cu doar 100 de ron vai vai probabil ca au bani incat sa isi permita arfele pe care le fac

| Buuff a răspuns (pentru FantasyAngel):

Mda.ai dreptate happy