| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste tratamente naturale in care imi pot face genele mai mari?

P.S Fara Vaselina Cosmetica sau Rimel!

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tratamente naturale pentru gene lungi? Mituri!
Vrei gene lungi, voluminoase? Folosește gene false!
Pentru a obține gene cu aspect mai alungit, atunci, folosește rimel/mascara de calitate.
http://www.eva.ro/......47943.html
Trucuri pentru a avea gene lungi: http://www.avantaje.ro/......runzatoare

| Claxon987 a răspuns:

Nu exista, totul este o pacaleala, ori ai gene lungi ori nu ai, in mod natural nu se pot face mai lungi, oricum nu intr-un mod vizibil

| Zxcvbnmasdfgh a răspuns:

Ulei de ricin happy

| KevinAle a răspuns (pentru Zxcvbnmasdfgh):

Nu gasesc ulei de ricin, tot cautam.dar nici unde nu am gasit.

| Anonym27 a răspuns (pentru KevinAle):

La farmacie îl găsești sau daca stai în București în mil este magazine cu toate felurile de uleiuri și dacă nu găsești nici la farmacie și nici nu ai vreun mol pe lângă tine poți să faci comanda pe net.
Funcționează eu îmi comand mereu ulei de cocos

| goldi a răspuns:

Ulei de măsline