| ellarosa a întrebat:

Cine stie ce tratamente se folosesc pentru a iti creste genele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Pentru cresterea genelor se folosesc medicamente care determina cresterea parului in general. http://www.i-medic.ro/boli/alopecia-sau-caderea-paruluicalvitia

| AndraNicoleta a răspuns:

Uleiul de ricin este cel mai bun. Iti ungi genele noaptea si a doua zi te speli.

| Mar1an a răspuns:

Foltene de la Pharma