| n1234 a întrebat:

Cum pot scapa de petele de pe oja d epe pantaloni? Am patat pantalonul cu oja si snte niste mici pete albe..pe el...petele au aproape doua saptamani..Am incercat spalari dar degeaba! Ajutor va rogQ!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De pe haine oja poate fi indepartata folosind acetona, insa trucul nu functioneaza pentru orice tesatura. Poti folosi fixativ de par, dupa care trebuie sa bagi piesa vestimentara respectiva la spalat.

| J0B0MAT a răspuns:

Încearcă să le ştergi cu acetonă, dar e posibil să se facă şi mai urâte sau să nu funcţioneze, depinde de material.

| untu a răspuns:

Incearca sa le cureti cu un diluant sau cu acetona!

| DyanaSimion111 a răspuns:

Incearca cu niste acetona, la mine a mers

| Iustina234 a răspuns:

Cu venish