| ShikariLorrie a întrebat:

Am niste pete albe pe dintii de sus la margine si am inceput un tratament de albire cu acele gutiere.Sunt aproape de finalizarea tratamentului si petele acelea sunt inca vizibile! M-ai este vreo varianta prin care as putea scapa de ele? Va rog!

1 răspuns:
| Tacii a răspuns:

Du-te la un dentist bun,verisoara mea la fel are, si s-a dus la un dentist si i-a albit dintii imediat, a plecat acasa cu dintii albi si frumosihappyfundita?happy:-p