| lamdlle a întrebat:

Buna!
Am o mica problema si as fi recunoscatoare daca m-ar ajuta cineva. Recent, i-am cumparat iubitului meu o pereche de pantaloni, iar cand a vrut sa-i imbrace, a scapat ceva pe ei fara sa-si dea seama si i-a patat. Nu i-am spalat imediat, dar dupa ce i-am spalat, in locul petelor de culoare inchisa dinainte, au ramas 2 pete mici si albe, de parca ar fi fost decolorati cu clor. N-am mai vazut asa ceva pana acum... Anyway, poate sa-mi dea cineva o idee cum sa acopar petele respective? Pantalonii sunt jeansi de culoare bej, iar petele sunt mici ca 2 picaturi, deasupra genunchiului. Nu mi-as bate capul in general, dar mi-e ciuda ca am dat banii degeaba pe ei...
Multumesc!

1 răspuns:
| xXxFaTiMa a răspuns:

In niciun caz sa nu folosesti inalbitor, ca se face mai rau... doar atat am putut sa iti zic daca imi mai vine ceva iti du raspuns rapid