| Mariuca1999 a întrebat:

Hei TPU.Cum se aplica violet de gentiana/albastru de metil pe par? Daca parul meu e un saten mai inchis trebuie sa-l decolorez si cu ce? A-ti putea sa-mi da-ti niste preturi la produsele care ar trebui sa le iau pentru decolorare si cum sa le folosesc?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Daca ai parul inchis la culoare, e de preferat sa te decolorezi inainte de orice vopsire. Cu ce? Cu decolorant! tongue Preturile nu sunt chiar asa mari...depinde si de care iei.Scrie pe cutie cum se foloseste. Parerea mea este ca e mai bine sa mergi la salon sa te faca, altfel risti sa iti deteriorezi parul, sa te vopsesti aiurea, sa nu iasa culoarea.
Succes!