| avrillavigne23 a întrebat:

De ceva vreme cand raspund la intrebari imi apare sa trimit emailul de comfirmare si apoi spune ca a fost trimis la emailul respectiv. Dupa cat timp mi se va publica raspunsul? Scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mi se pare că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat ai primit, în contul tău de e-mail indicat la înregistrare, un mesaj de la TPU, prin care îţi cerea să confirmi înregistrarea, dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă n-ai facut asta caută mesajul în contul de e-mail(s-ar putea să fi ajuns şi în Spam), deschide-l şi dă clic în locul indicat şi cred că problemele tale o să dispară. Pentru a afla mai multe despre TPU poţi citi răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE. Numai bine!

5 răspunsuri:
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

E-mail(id`ul de pe care ai facut contul` pe TPU)-Nu dai la imbox dai la SPAM(acolo in stanga unde o flacara de foc)
Raspunsul nu ti se va publica trebuie sa dai din nou raspunsbig grinwinking

E usor:*.si mie mi s`a intamplat asawinking

Fundita?batting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes
Sper ca ti-am fost de ajutorlove struck
Pa, pa pup:*

| bogdan3vl a răspuns:

Pai trebuie sa primesti emailul dar trebuie sa il si comfirmi intri pe adresa ta de mail si daca nu gasesti mailul in imbox intri in spam e un pic mai joc o sal gasesti si il deschizi deschizi si emailul primit de la TPU si ai acolo o adresa care trebuie sa o comfirmi adica dai clic pe ea pur si simplu si acum o sati mearga contul perfect asa pateam si eu la inceput nu stiam ce sa fac

fundita plssssss

| AaaMoods a răspuns:

Si eu am avut asta! dupa ceva vreme am reputut pune rasp.Am dat de mai multe ori pe emailul de confirmare!

| Cristine23 a răspuns:

Pai...trebuie sa intri pe mail-ul tau si sa dai clik pe link-ul dat.Succes!

| LyaLiana a răspuns:

Pai trebuie sa dai la email sa iti verifici contul sau ceva de genul iar daca nu dai atunci cand iti apare sa trimiti emailul de confirmare nu poti da raspunsul big grin