| Dragutzzika99 a întrebat:

Hey TPU... O intrebare legata de site. Am dat vreo 10 raspunsuri intrebariilor TPU, dar cand vreau sa raspund la o alta intrebare [ a 11 ] nu ma lasa si zice ca nu am emailul comfirmat si ca imi trimit un mesaj p mail de comfirmare, dar nu imi trimit nimic si nu mai pot raspunde la nici o intrebare. Ce pot sa fac? fundita love struck

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail. Caută în Inbox şi în Spam un mesaj de la Echipa TPU, dă clic acolo unde ţi se cere şi în câteva ore vei putea să răspunzi liniştită.

1 răspuns:
| blackberryORstrawberry a răspuns:

Verifica mailu si in rubrica spam happy