| KinderBeiib a întrebat:

Hei TPU deci fara deci m-am vopsit saten inchis iar in primele zile s-a dus spre negru si dupa s-a mai deschis din culoare in fine acum vreau sa ma vopsesc roscata da nu deschis aramiu, un roscat inchis, visina problema e mi-ar sta bine sau se prinde peste saten inchis? Am ochii caprui cateodata se mai fac si negrii iar tenul nu e alb alb e putin mai inchis

2 răspunsuri:
| purplestar9494 a răspuns:

Da ti-ar sta bine, o sa iasa un roscat mai inchis la culoare prima data cand il vopsesti peste dupa vreo luna poti sa te mai vopsesti o data si va iesi mai deschis si iti va sta si mai bine

| Roxyrox222 a răspuns:

Iti va sta bine, dar culoarea ta chiar daca tu o iei deschisa, daca spui ca ai fost saten nu se va inchide asa de rau. daca e inchis va sta asa cum e. Funda?