| Shanti a întrebat:

Hey, TPU! Care dintre aceste parfumuri de la Avon miroase cel mai bine :Incandessence, Far away, Little Black Dress, Pur Blanca? Funda La raspunsul cel mai bun!

4 răspunsuri:
| Angellx3 a răspuns:

Pai mie imi place mult Far away si pur blanca dar cel mai frumos miroase Rare Pearls

| AlleAllexandra a răspuns:

Eu am Little Black Dress si miroase superb:X. Pur si simplu il ador si mirosul persista foartemult:p

| gianyg a răspuns:

Sunt din categorii diferite? ce vrei oriental, floral? Mai bine primesti un mostra din fiecare de la reprezentantul tau. Gusturile sunt diferite... Daca vrei mostre din diverse parfumuri avon si esti din Bucuresti te pot ajuta. surse_gia@yahoo.com

| larybesk a răspuns:

Pur blanca